Dla kogo jest ten kurs?

Kurs: „Bo tylko dwoje szczęśliwych ludzi tworzy szczęśliwy związek”

Dla kogo jest ten kurs?

Dla tych, którzy jeszcze potrafią na siebie patrzeć 😊, bo tych co już nie i przyjeżdżają osobno zapraszam na indywidualne spotkania. 

Dla tych, którzy nie potrafią się komunikować, nie lubią wracać do domu, coś ich uwiera, nie potrafią dotrzeć do partnera. 

Czują, że coś musi się w ich życiu zmienić, ale nie potrafią tego nazwać.

Nie chcą rozwodu, ale zaczynają już o tym myśleć. 

Kurs jest także dla tych z Was, którzy chcą zrobić update swej relacji. Spojrzeć na nią na nowo, a tak naprawdę lepiej poznać siebie. 

Tak naprawdę kurs jest dla każdej pary.. bo prędzej czy później trafi się kryzys, bo to normalne. 

Cel kursu:

Celem kursu jest zmiana perspektywy myślenia. Gdy zaczniesz myśleć inaczej, zmienia się Twoje życie. 

Dotarcie do blokad i przekonań, które Cię ograniczają – szczególnie tych na temat związku. 

Przecież każdy z nas marzy o szczęśliwej relacji… prawda ?

Z uwagi, że mam doświadczenie mediatora i wiem, że są sprawy o których nie chce się powiedzieć w grupie wiem jak dużą wagę mają spotkania indywidualne. Dlatego też każdego z uczestników zapraszam na sesję indywidualną w momencie w którym uzna, że jest mu ona potrzebna. Niektórzy decydują się na początku, inni wolą później. Najlepiej ją zrobić gdy poczujesz, że utknąłeś w jakiś emocjach. 

Każde ze spotkań to czas poświęcony wokół tematu ważnego dla związku. W między czasie wykonujecie zadania domowe.

Duży nacisk kładę na temat komunikacji. Większość z Was mówi: „nie potrafię się z nim/nią komunikować”, dlatego wszędzie gdzie to możliwe otrzymujecie narzędzia i wskazówki jak to czynić. 

Tematy wspólnych spotkań:

Czyścimy, wietrzymy, dajemy upust emocjom. Pokazuje Wam jak sobie z nimi radzić. Bo akurat przerzucanie swoich emocji na drugą osobę koniecznym nie jest 😊, a dla wielu z nas wciąż jeszcze niestety naturalne i oczywiste, bo tak postrzegane jest życie we dwoje..

Obecnie, jakie mamy role w związku, a jakie byśmy chcieli. Czy czuję się kobietą w tym związku? Czy czuję się mężczyzną w tym związku? Kto nosi spodnie? Czy oby na pewno jest tak, jak sobię wymarzyłam / wymarzyłem?

Jesteśmy tym co nam do 7 roku życia weszło pod skórę. Czy chcemy czy nie, tak po prostu jest. Warto sobie to uświadomić i po prostu wybrać inaczej. Bo zawsze mamy wybór i nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo. Ile osób tak naprawdę jest w tym związku ? Czy za każdą decyzją stoi „głos mamusi”?

Zderzamy się z wyobrażeniem rodzicielstwa. Jak marzyliśmy, że będzie a jak jest naprawdę. Jakim rodzicem jesteśmy? Jakim chcielibyśmy być ? Jaki przykład dajemy ? Czy dobrze interpretujemy rolę rodzica? Czy lubimy spędzać czas z dzieckiem ? Pytań jest masę, a odpowiedzi na nie zawarte w nas samych naprowadzają nas na właściwe tory.

Sex i kasa czyli to co nas kręci, często jest obszarem frustracji – o tym się w domu rodzinnym zazwyczaj nie mówiło, teraz kulejmy w komunikacji w tych obszarach. Mimo, że jest to grupa zachowana jest intymność. Część informacji jest przekazywana przez papier. Poza tym najważniejsza praca zadziewa się w Tobie i w tzw. między czasie. 

komunikacja w związku jest podstawą

W końcu stajemy przed sobą w prawdzie i potrafimy określić swe potrzeby. Wiemy już jakiego związku chcemy. Teraz możemy po to sięgnąć! Jak by to było żyć lekko, radośnie i miłośnie ? Utopia ? Nie!!!! To zależy tylko od Ciebie 😊

Organizacyjnie:

Winnice i piękne domy nad jeziorem, zabieram Was do miejsc o dobrej energii, gdzie korzystamy także z dobrodziejstw przyrody.

Kurs „Bo tylko dwoje szczęśliwych ludzi tworzy szczęśliwy związek” to 6 wspólnych spotkań trwających 6 tygodni. 

Każdy uczestnik spotyka się także ze mną indywidualnie na jedną sesję coachingową. 

Grupa – 6 osób (3 pary)

Cena kursu 2.200 zł (cena dla pary)

terapia-dla-par
Terapia dla małżeństw

Jeśli chcecie zapłacić w dwóch ratach – to każda z nich wynosi 1.200 zł (II rata płatna po 3 spotkaniu)

Spotkania odbywają się w środy o godzinie 18.00

Czas trwania każdego ze spotkań to 2,5 h

Spotkania i dobór osób nigdy nie jest dziełem przypadku, bo przypadki nie istnieją 😊 Akurat tą historię masz usłyszeć, tego człowieka poznać na swej drodze. Wszystkich nas obowiązuje poufność. To Ty decydujesz czym chcesz się podzielić z innymi. Najważniejsza praca i tak zadziewa się w Tobie. 

Bo gdy sobie coś uświadomisz, nie da się już tego cofnąć. Nie da się przecież czegoś „odzobaczyć” 😊

Poza tym inna jest energia spotkań gdy spotykają się ludzie, którzy chcą zmienić swe życie na lepsze, niż spotkanie z koleżankami czy kolegami i narzekanie, przesiąkając komunikatami pt. „u nich też do dupy”, „stary takie jest życie”, „Oni wszyscy tacy są”, „pokaż mi faceta, na którego można liczyć” itp. Itd.

Zamiast do kina lub na randkę możesz przyjść także na takie spotkanie, może to lepsza inwestycja w związek 😊 

Zamknięta, kameralna grupa dzięki której uczycie się znacznie szybciej. Wymieniamy się wspólnymi doświadczeniami. Gdy usłyszysz coś od cudzego męża nagle rozumiesz, że nie tylko Twój jest taki 😊

Wyślij wiadomość do mnie

Wkrótce się do Ciebie odezwę