Aleksandra Dubiel

Dlaczego zostałam mediatorem?

Mediacje są połączeniem mojej wiedzy prawniczej i psychologicznej, biznesowego doświadczenia, talentu i pasji. 

Poczucie, że mogę komuś pomóc, zmienić sposób postrzegania problemu daje mi ogromną satysfakcję, odnajduje sens w swej pracy. 

Gdy mediuję – nie czuję, że pracuję. 

Tego życzę każdemu, by odnalazł w swym życiu zawodowym. 

Aleksandra_Dubiel_Psychoterapia_Sczecin

Jaka Jestem?

Spokojna, opanowana, skuteczna.

Spokojna by klienci czuli się bezpiecznie mając pewność , że jest osoba, która dba o ramy tego spotkania i nawet po trudnych emocjach dobrniemy do bezpiecznego portu.
Skuteczna, bo większość spotkań kończy się ugodą.
Jestem odważna i dążę do prawdy, bo wiem, że prawda wyzwala. Na początku boli, ale potem daje fundamenty do każdej konstrukcji (nawet takiej, która jeszcze przed wejściem na spotkanie mediacyjne była w kategorii najśmielszych marzeń). 

Mediacja i medytacja

to dwie moje pasje, rozwój zawodowy jak i osobisty jest dla mnie bardzo ważny. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Czerpią z tego klienci, bo gdy zaczyna się spotkanie jestem dla nich w pełnym zaangażowaniu w ich sprawy, potrafiąc zrozumieć konflikt i emocje na wielu płaszczyznach.

Moje doświadczenie zawodowe:

Mgr prawa

W 2005 roku uzyskałam tytuł magistra prawa, od tego czasu pracowałam w różnych miejscach. Zaczęłam typowo jak prawnik w kancelarii adwokackiej, gdy poczułam, że to nie jest do końca to co chcę robić zaczęła się przygoda z biznesem.

Multidyscyplinarna

Pracowałam w branży szkoleń, HR, zamówień publicznych, ubezpieczeń, w branży spożywczej i energetycznej. Zazwyczaj na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem. Budowałam zespoły, tworzyłam fundacje, miałam ciekawe projekty.

Kompetentność

Cały czas poszerzałam swoje kompetencje. Jestem pośrednikiem nieruchomości, w 2012 roku skończyłam studia podyplomowe w zakresie coachingu, Jako manager cały czas podnosiłam kompetencje. Sytuacje związane z konfliktem i trudnymi emocjami - praca w energetyce była doskonałą areną doświadczeń.

Mediator

Przygotowanie edukacyjne i praktyczne do zawodu mediatora zdobyłam w Polskim Centrum Mediacji w Warszawie w 2019 roku.

Jakim mediatorem jestem

Pracuję z pasją i misją. Mam poczucie odpowiedzialności za to jak potoczą się losy klientów po wyjściu ode mnie. Czuję ludzi. Słucham ich całą sobą. Jestem dobrym obserwatorem.

Współpraca

Jestem gotowa na różne wyzwania. Chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczenieniem.

Dlaczego mediacja?

Zrobiłam dotychczas  dużo na polu zawodowym, ale do domu przychodziłam padnięta oraz bez poczucia, że robię to co tak naprawdę lubię. Po prostu zarabiałam pieniądze. Kilka zdarzeń w życiu sprawiło, że przyspieszyłam realizację marzeń. Bo jak nie teraz, to kiedy tak naprawdę?

Studia na wydziale prawa i administracji
5 lat
Praca w przemyśle, holdingu
6+ lat doświadczenia zawodowego
Praca w fundacjach, projektach, przetargach
8+ lat doswiadczenai zawodowego
Praca z ludzmi
15+ lat doświadczenia zawodowego
Sąd Okręgowy, Kaszubska 42, Szczecin
Jestem mediatorem wpisanym na listę mediatorów stałych w Sądzie Okręgowym w Szczecinie

Wyślij wiadomość do mnie

Wkrótce się do Ciebie odezwę